Avatar uživatele
štamgast

Má někdo zkušenosti s pečeným čajem?

Jak to chutná, kde se to kupuje a jak se to peče?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Deli před 4536 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zkuste si projít starší odpovědi.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=pe%C4%8Den%C3%BD+%C4%­8Daj&sa=Vyhle­dat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Dělá ho Deli,napište jí na email…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Koukni na moje webovky, je tam ve fotogalerii nafocená i příprava čaje – už k pití.
Zkušenosti mám tedy bohaté 🙂
Chutná to dobře, je to sladké s výraznou ovocnou chutí – dle druhu použitého ovoce.
Koupit se do dá různě, jsou tu 2 velké firmy – SISKA a NOTEA, já ho dělám pro rodinu a známé, přátele a ráda bych ho dělala ve větším, bude-li to vše schůdné zprovoznit úřední cestou.
Jak už tu zaznělo – peče se při výrobě, vy si už jen zalijete 2–3 lžičky ovocné směsi horkou vodou do hrníčku.

Moje webovky:
www.pecenycaj.eu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kupuji si od nasi Deli. Je vynikajici. Kupuji slazene i neslazene. Ma tam strasne moc vynikajiciho ovoce.
Poslala by jiste i na dobirku. Dopurucuji vsem. Je to i vynikajici darek k Vanocum. Mladym i " starym ". 🙂
P.S. Deli , za reklamu budu chtit 2 cajiky gratis. ! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Pomalu ve všech větších nebo specializovaných obchodech. Ten se nepeče, alůe zalévá horkou vodou. Peče se při přípravě. Děláme ho doma a je vinikající

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tíšek99

Pečený čaj..........­.....MŇAM!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek