štamgast

Má někdo zkušenosti s pečeným čajem?

Jak to chutná, kde se to kupuje a jak se to peče?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít starší odpovědi.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=pe%C4%8Den%C3%BD+%C4%­8Daj&sa=Vyhle­dat

Další odpovědi
Andělé

Dělá ho Deli,napište jí na email…

Deli

Koukni na moje webovky, je tam ve fotogalerii nafocená i příprava čaje – už k pití.
Zkušenosti mám tedy bohaté 🙂
Chutná to dobře, je to sladké s výraznou ovocnou chutí – dle druhu použitého ovoce.
Koupit se do dá různě, jsou tu 2 velké firmy – SISKA a NOTEA, já ho dělám pro rodinu a známé, přátele a ráda bych ho dělala ve větším, bude-li to vše schůdné zprovoznit úřední cestou.
Jak už tu zaznělo – peče se při výrobě, vy si už jen zalijete 2–3 lžičky ovocné směsi horkou vodou do hrníčku.

Moje webovky:
www.pecenycaj.eu

anonym

Kupuji si od nasi Deli. Je vynikajici. Kupuji slazene i neslazene. Ma tam strasne moc vynikajiciho ovoce.
Poslala by jiste i na dobirku. Dopurucuji vsem. Je to i vynikajici darek k Vanocum. Mladym i " starym ". 🙂
P.S. Deli , za reklamu budu chtit 2 cajiky gratis. ! 🙂 -iv-

Drap

Pomalu ve všech větších nebo specializovaných obchodech. Ten se nepeče, alůe zalévá horkou vodou. Peče se při přípravě. Děláme ho doma a je vinikající

Tíšek99

Pečený čaj..........­.....MŇAM!