bedunka

Má někdo zkušenosti s bílinskou jaterní kyselkou?

Jsem těžkej diabetik a mám abnormálně zvětšená játra.Testy jsou v pořádku.
Objevila jsem jaterní kyselku.Pomůže její pití?

Nejlepší odpověď
annas

Já si ji kupuji, zařazuji ji občas do pitného režimu. Ale beru ještě bylinkové extrakty, které jsou účinnější.

Nám pocit, že je do vodyí přidaný ostropestřec, což je bylina, která posiluje játra. Minerálka se užívají i v lázních jako podpůrná pitná kůra.

Určitě něco v sobě tato léčivá voda má, neublíží vám, nesmíte však pít velké množství, udělat si mezi pitím pauzu. Zda zvětšená játra vyléčí, to si netroufám říct.
Doplňuji:
Oprava.
Nám pocit, že je do vody přidaný ostropestřec… Minerálka se užívá i v lázních jako podpůrná pitná kúra.