atlas

Má někdo zkušenost s brigádou v McDonald's‎?

Ideálně aktuální třeba z letošních či loňských prázdnin?

JAký to tam je? Co vše má brigádník na starost připravuje jídlo nebo je i u kasy? Jak je to se směnami? Dá se to nějak s kloubit se střední školou? Tedy mít směny jen odpolední? Je nějaká minimální hranice hodin které se musí týdně odpracovat? A jaká je asi cca mzda na hodinu,vím,že se to bude lišit kraj od kraje,ale tak přibližně.

Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Adithour

Proč se rovnou nezeptáš přímo v McDonaldu. Je to tak jednoduchší.

sesednizkola

Nebrat. Je to 60 Kč na hodinu hrubého, pracovníci se točí na různých stanovištích. Ze začátku nejčastěji úklid atp. Celý den ve smradu a kraválu, také v obrovském stresu. Nestojí to za to, brigád jiných je dost všude.