atlas

Má někdo tip na aplikaci zdarma s mapou, navigací pro Android?

Abych to upřesnila. Představuji si nějakou aplikaci pro android, která by fungovala jako navigace. tedy obsahovala mapu a zaznamenávala trasu, počítala kilometry.. Měly by být vhodná pro turistiku. Dále aby fungovala offline, a ideálně být zadarmo. Existuje vůbec něco takového?

Odpovědi
quizzi

Locus Map
Je ve free verzi i placené verzi PRO
http://www.lo­cusmap.eu/

Hlada

Ještě můžeš vyzkoušet MapFactor Navigator nebo OsmAnd. Obojí offline zdarma.
Nejlepší turistické mapy má Seznam. Nemá ale navigaci. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit turistickou navigaci. Telefon je jen zoufalá náhražka.