Dvorní šašek

Má každá společenská, ekonomická či zdravotní krize nějaké opodstatnění? Lze v ní hledat hlubší smysl?

Nebo je to jen prostředek či zdroj nějakého zanedbání a tudíž jediným cílem je se krizi vyhnout?

Nejlepší odpověď
Drap

Opodstatnění může mít, ale také nemusí. V každém případě má svou příčinu a tu můžeme hledat ve špatném rozhodnutí, zanedbání či včasné nevyhodnocení konkrétní situace.

Další odpovědi
zjentek

Zanedbání? Tak snad hamižnost, ne snad? Ovšem pokud coby společnost chceme hamižnost a tedy nenažranost omlouvat či nazývat zanedbáním, tak potom prosím…

Ametyst

Nemá. Je to obvyklá kombinace dryjáčnictví a chamtivosti.