zjentek

Má každá hollywoodská hvězda živnosťák?

Anebo jsou zaměstnáni jako herci a herečky a sedíc doma, čekají na roli?

Odpovědi
anonym

Myslím, že je to individuální. Jsou herci, kteří mají statut zaměstnance, a pak jsou tací, kteří to dělají plně na sebe.

Zvidatel

KAždá určitě ne. Herec je povolání. I když nemusí to být nutné.
Ale určitě hollywoodské hvězdy nesedí doma, čekajíc na roli. Hvězdám jsou role nabízeny samy. O některé ty topové role se sice musí sami ucházet, někdy dokonce i podstoupit konkurz, ale u nich je vysoká pravděpodobnost, že jí dostanou. Oni si můžou vybírat.
Ti, kteří slavní nejsou zase nesutále chodí po konkurzech a snaží e něco ulovit, někde prorazit a snaží se zapůsobit. Aby se je obecenstvo nebo nějaký režisér, producent všiml.