Má Equa bank nějaké podmínky pro založení běžného účtu?

Například určitá částka měsíčně, která se musí objevit na účtu atd.? Nikde jsem to totiž nenašel, ale myslím si, že něco takového asi bude. Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
Quimby

Nemá. Mám u nich účet a žádné měsíční poplatky se neplatí. Stejně si ale pořádně přečti ceník jestli ti to bude vyhovovat, protože většina věcí je sice zdarma, ale ty co nejsou tak jsou celkem dráhé – např. platby do zahraničí. Také může být pro někoho nevýhoda, že peníze se dají vkládat pouze přes poštovní poukázku(cca 30Kč). Ale jeden vklad měsíčně ti proplatí.

Další odpovědi
mosoj

Za běžný účet se nic neplatí a žádné podmínky nejsou. Neplatí se ani za transakce a výběry ze všech bankomatů jsou zdarma.

Pouze pokud si zřídíš vedle běžného účtu i spořící účet a chceš úročení 1,5 % chtějí platbu na běžný účet 10 000 měsíčně nebo !! minimálně 5 plateb měsíčně platební kartou. Jinak je úročení pouze 1 %.
Obojí mám.