panenka

Máte někdo zkušenosti s Agentůrama která zprostředkovávají práci?a jaké

Dobrý večer chci se zeptat jaké máte s nima zkušenosti?mám tu ted kamarádku která mě řekla že by chtěla odjet do ciziny jako pečovatelka že se jí ozvala jedna paní která jí napsala meil že si může na naše vydělat 50000 čistého.Ale moje kámoška která tu je si není jistá jestli z toho jejího čistého platu bude ještě něco platit agentůře potřebuje co nejvíce informací moc vám prý děkuje nechce naletět.

Nejlepší odpověď
arygnoc

mám a špatné.
právě přes víkend jdu cracknout stránky jedné agentúry a pěkně to tam popíšu, co dělají za svinstva.

Další odpovědi
dědapetr

Celkově špatné dál to nemá ani cenu komentovat.

anonym

panenko,viděla jsem lidi a pracovala jsem s nimi,teď jen o zaměstnání u nás,ne v cizině.Zacházel s nimi jak s nejhorší lůzou,museli makat i 24 h.(když si někdo z kmenových zaměstnanců vzal neplánovaně volno)Jeden z těchto lidí nahrál rozhovor s tímto „chlebodárcem“ a byla to síla!!Dnes je pan podnikatel za mřížemi(daňové podvody,vědomé zaměstnávání lidí registrovaných na úřadě práce)Takže nejen zahraniční prac.agentury,ale tuzemské nejsou nic moc.Aby se měla jak kamarádka dostat vůbec domů!Ten plat?No aby nemusela dělat služku,jak za krále klacka.