Avatar uživatele
panenka

Máte někdo zkušenosti s Agentůrama která zprostředkovávají práci?a jaké

Dobrý večer chci se zeptat jaké máte s nima zkušenosti?mám tu ted kamarádku která mě řekla že by chtěla odjet do ciziny jako pečovatelka že se jí ozvala jedna paní která jí napsala meil že si může na naše vydělat 50000 čistého.Ale moje kámoška která tu je si není jistá jestli z toho jejího čistého platu bude ještě něco platit agentůře potřebuje co nejvíce informací moc vám prý děkuje nechce naletět.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Shuffle, jendahun před 4786 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

mám a špatné.
právě přes víkend jdu cracknout stránky jedné agentúry a pěkně to tam popíšu, co dělají za svinstva.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Celkově špatné dál to nemá ani cenu komentovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

panenko,viděla jsem lidi a pracovala jsem s nimi,teď jen o zaměstnání u nás,ne v cizině.Zacházel s nimi jak s nejhorší lůzou,museli makat i 24 h.(když si někdo z kmenových zaměstnanců vzal neplánovaně volno)Jeden z těchto lidí nahrál rozhovor s tímto „chlebodárcem“ a byla to síla!!Dnes je pan podnikatel za mřížemi(daňové podvody,vědomé zaměstnávání lidí registrovaných na úřadě práce)Takže nejen zahraniční prac.agentury,ale tuzemské nejsou nic moc.Aby se měla jak kamarádka dostat vůbec domů!Ten plat?No aby nemusela dělat služku,jak za krále klacka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek