mosoj

Máte někdo účet u Equa bank ?:

Prosím o reference.

Nejlepší odpověď
gecco

Ano, mám…
Je to jeden z mých účtů…
Měsíční ´příjem´ je 25 kKč (TP ´odjinud´) a používám jej na placení kartou (a netové převody), cca to, co ´přiteče´ i ´odteče´ – vše zdarma a bez problému.
___
Ale používám jej opravdu jen pro kartové platby a platby po netu, takže spektrum mnou používaných služeb je velmi omezené a specifické…
😉
_____________­_______________
Jen ještě dodám – založení účtu trvalo cca 15 minut, karta mi poštou přišla asi do týdne (přesně si to nepamatuju, platnost 30 měsíců), její aktivace přes net byla jednoduchá, pak musela následovat aktivace v bankomatu (nějakém, mám pocit, že jsem použil KB) – a od té doby se prostě nestarám…
😉

Další odpovědi
lucik_k

Equa bank využívám a jsem moc spokojená. Téměř vše tu je bez poplatků, viz http://www.vlastni-penize.cz/2015/08/­12/hledate-bankovni-ucet-bez-poplatku-mame-pro-vas-reseni/

bamboolka

Ahoj, já jsem si účet u equa bank založil asi tak před měsícem po tom co mi ve srovnání běžnýhch účtů na https://www.du­ofinance.cz/srov­nani-beznych-osobnich-uctu vyšla tato banka jako nejlepší. Zatím jsem naprosto spokojený, žádný zbytečné poplatky nic. Kdyby tě zajímalo něco konkrétního klidně se ptej.