iceT

Ma dnes nekdo duvod k oslave?

treba narozeniny nebo krtiny nebo jiny?
Doplňuji:
krtiny samozrejme ne,az ted vidim co mi z toho vyslo:to je nekdy sranda,kdyz nejsou carky,hacky 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

já ano a velký,tak slavím,sice jsem tady sama,ale nevadí,mám puštěnou hudbu,k tomu koukám na vaše otázky a odpočívám,zítra to oslavím jak s rodinou,tak s přáteli
Doplňuji:
děkuji

Další odpovědi
led

Na oslavu sa dôvod vždy najde. Žiadny problém.

Bumbes

Nevím jestli to je důvod k oslavě, ale obstarali jsme si dalšího psa. Jelikož máme fenku Brazilské Fily, tak jsme jí pořídili psa, také Filu. Až udělám foto, příležitostně někde přidám k nahlédnutí.

panenka

Já mám důvod k oslavě protože jsem domluvila klukům zakázku v Rakousku jinak souhlasím s kolegyní že důvod k oslavě se vždycky najde.
Doplňuji:
Pro Buráka:Máš pěknou fotku

quentos

nemám, ehm, vy někdo oslavujete „krtiny“? To by zahradníci museli slavit každou chvíli ;{))> ale teď je chladno, krtci budou zalezlí

Michal

Mám,vrátil jsem se v pořádku z nemocnice.

argo

jo ale moc to neuznavám protože furt někdo ma narozeniny deto do peněz 🙂