zjentek

Má člověk s kdysi běžnou sexuální orientací a ke všemu bez úchylek, také šanci ve sportu, šoubyznysu či politice?

Anebo jsou dnes heterosexuálům určeny výhradně pracovní profese, aby byli také živi?

Odpusťte, že bez skrupulí často píši o věcech, které vidím a které skutečně prakticky existují a v dnešní společnosti se taky jaksi těžko prokazují, ale… Kam se poděli heterosexuálové? Co když se sakra venku už také přestávám ORIENTOVAT? Co si počít?

Odpovědi
Drap

Šanci má, ale malou. Pokud se chce alespoň trochu uchytit, musí mít alespoň kamarády v těchto komunitách. Ti už mu pomohou. Musíme si zkrátka začít zvykat na to, že co bylo dříve normální už dnes normální neni a vybočuje to z řady.