Löwe

Lze věřit internetovým stránkám, které nabízí IQ testy zdarma?

Třeba tato http://www.in­teligence.cz/

Doplňuji: nechcete ho někdo vyzkoušet? 😁 kdybyste se opravdu nudili a čas utíkal ták pomalu. A nezapomeňte se pochlubit 😁

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Lze věřit pouze tomu, že ze zdarma se na konci testu vyklube, pošli SMS a my ti pošleme výsledek:-((

Je to blbost, věřit takovému testu nelze.

Další odpovědi
briketka10

ne jedině Ty sám, nebo Tví
kámoši ji rozpoznají :)

Lamalam

Těm stránkám věřit můžeš, ale tomu jejich testu zdarma bych moc nevěřila.

ReHu

Proč to vyzkoušíš sám?

Löwe

Zzzlatokopko, ten test jsem zkoušel a je opravdu zdarma, narozdíl od většiny, jak uvádíš 🙂

zzzlatokopka

Test je zdarma vždy, jen za výsledky se často platí:-(((

Löwe

I výsledky jsou zdarma 😁

ReHu- nechápu?

Quimby

Tak mi vyšlo IQ 130

Počet správně zodpovezených otázek: 34 z 35

Věk: 19

Čas na provedení testu: 12.9 minut

Tento test mi přišel celkem slušnej, ale nebral bych to objektivně, hlavně samotné měření IQ je problém, protože se na ty typy otázek dá naučit.