Angi-Shy

Lze ve Fio internetbankingu někde nastavit, aby mi přišla SMS pokaždé, když mi přijdou peníze?

Matka ma u sve banky moznost, ze ji prijde SMS pokazde, kdyz ji prijde nejaka castka na ucet, a moje kamatadka s Fio bankou by chtela tuto moznost take, ale bohužel v tom se tolik nevyznam, a tak ani nevim, jestli ve Fio takova moznost existuje. Vi nekdo?

Odpovědi
Edison

https://www.fi­o.cz/o-nas/kontakty

JájsemRaibek

Ano, bude to v nastavení internetbankingu, ale doporučuji zadat od částky třeba až 10Kč a to z důvodu, aby ti nechodili smsky třeba při připsání úroku ve výši 0,01Kč. Za tyto sms se platí.