Stefan8888

Lze spárovat Baofeng UV-5R s dětskými vysílačkami (např.: Alecto FR-14)?

Dobrý den, potřeboval bych spárovat vysílačku Baofeng UV-5R s dětskými vysílačkami, je zde nějaký takový způsob (popř.: jak)

Předem děkuji za odpověď, Štěpán.

Odpovědi
Edison

Stáhni si na stránkách baofengu programovací soft, kup (třeba v čajně) programovací kablík a naprogramuj bao na kompletní (16 CH) PMR dle standardů povolených v ČR.

Kamilek2

Ahoj! Melo by to spolu normalne fungovat. Pristi tyden to budu testovat,pokud by jsi chtel tabulku s frekvencema obycejnych vysilacek tak mi napis na

kamillany@seznam.cz

Edison

Kmitočty najdeš na netu, je jich plný google!! Jen hledat ty správný tabulky – ty český, ale tolik jich zase není