rosinka

Lze se začít učit hrát na hudební nástroj ve 23 letech?

Myslím tím v základní umělecké škole, ne soukromě.

Nejlepší odpověď
MacChill

určitě ano

Další odpovědi
tom004

Nevidím jediný důvod,proč ne.Stačí navštívit příslušnou školu,domluvit se s příslušným učitelem.Po základním přezkoušení,sluch,ryt­mus,ap., Ti sdělí jestli má smysl do takového kroku investovat,a jak pokračovat dál.

Hlada

Peníze jsou vítány vždy bez ohledu na věk platícího.

Michal Kole

Můžeš si koupit učebnici akordů a kytaru a drnkat si doma, na koncerty to z počátku nebude, ale na karaoke verze pro pobavení kamarádů to bude supr.

Jen natočené video s karaoke verze nesmíte dát na web pro pobavení ostatních protože je to nezákonné užití cizího díla.

fesoj

Hlada má naprostou pravdu. Dokonce i bez ohledu na hudební sluch přijímaného.
Viděl jsem,jak měly děti tleskat do rytmu a byly přijaty i ty, které se ani netrefily dlaněmi o sebe.