hlodavec

Lze přeposlat peníze (kredit) z jednoho telefonu do druhého? Jeden má tarif na simce, druhý je předplacenka.

Je to technicky proveditelné? Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

ne nelze. Ani přesun z předplacenky na jinou předplacenku stejného operátora (což by ještě teoreticky dávalo smysl) není možný.

Můžeš ale snadno dobít cizí předplacenku, v tom ti nic nebrání. Buď koupíš kredit a přepošleš dobíjecí kód nebo přímo dobiješ kreditem cizí číslo například pomocí bankomatů.

Ta logika je prostá, operátor nemá zájem na tom aby už jednou prodaný a číslu přidělený kredit byl jakkoliv skrze jejich síť zdarma přesouván, některým uživatelům by to totiž umožnilo přesouvat kredit předtím než propadne a to jistě není v zájmu operátorů, pro které ji jistě výhodné když neprovolaný kredit propadá.

Další odpovědi
Dochy

Technicky proveditelné to je, ale nevím o tom, že by Ti to některý z operátorů standardně umožnil.

df

Před pár lety jsem u T-mobilu běžně posílal kredit z paušalu na předplacenou sim kartu.