Kelt

Jak se dají například SMS z telefonu převést na počítač?

Kromě toho, že tuto možnost má operátor. Jak je možné obdržené zprávy převést na počítač a pak je případně vytisknout? Nepoužívám účet, ale mám kabel. Děkuji za rady.

Nejlepší odpověď
Hlada

Mohu doporučit osvědčený MyPhone Explorer.
Určitě existuje takových programů víc. Např. k tlačítkovým telefonům každý výrobce dodával komunikační program na CD. MyPhone Explorer je univerzální a navíc umožňuje vytvářet zálohy včetně přenesení kontaktů do jiného telefonu bez nutnosti svěřovat svá data velkému bratrovi.

Další odpovědi
jáára

Používám Google zprávy. mám je jak v telefonu, tak v chromu na PC. Normálně posílám z PC.

zjentek

Ulož na interní clipboard appky ZPRÁVY a odtud jde dále kopírovat, třeba do dokumentu (blok, word…) a odtud lehce do kompu. Teda nevím jak kde, ale ta běžná mrkvosoftí či gůglácká či čí na Androidu to umí.

elkon

Stačí program na ovládání telefonu z PC. Já používám My Phone Explorer, nebo HiSuite.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.