vojtaaaa

Lze pracovat pro UberEats v Německu?

Jsem student střední školy je mi 18 let a chystám se toto léto pracovat někde v zahraničí. Bylo by možné zajet do Německa s kolem a pracovat tam pro UberEats? Nepotřebují se na to nějaké důležité dokumenty? Kolik by to ± přineslo?

Odpovědi
df

Když se moc chce, tak se vždy najde nějaká cestička. Já v Německu pracoval 2 roky a kdyby moje žena souhlasila, abychom se tam odstěhovali, tak se sem už nikdy nevrátím. Tam když mají muž i žena obyčejnou práci, tak můžou žít jako tady vysokoškoláci.

dunda98

Nejsem si jistý, zdali nebude potřeba mít živnostenský list

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.