dust8

Lze objednat silničáře na úklid vozovky, která se pokryla opadavými částmi ze stromů po vichřici?

Odpovědi
dubraro

Pokud se jedná o veřejnou silnici v obci, mělo by stačit na nepořádek na vozovce upozornit nějakou místně příslušnou Technickou správu komunikací. Mimo obec pak Krajskou správu silnic.

Drap

Ano silničáři to běžně provádějí na objednání od majitele nebo správce silnice. Pokud jsi majitel nějaké silnice už jsi mněl volat. Pokud však cesta neni veřejná, tak ti to udělají až na tebe přijde řada a nebude to nejlevnější.