Avatar uživatele
Pepa Diviš

Lze nějak přenést peníze ze SIM karty?

Mám na své T-mobile kartě skoro 400 korun a moc často nevolám a moc to tady nevyužiji. Dobíjím to jen proto, aby mě nepropadlo číslo. Lze ty peníze nějak převést za rozumný poplatek třeba na bankovní účet nebo případně na nějakou elektronickou peněženku a z ní třeba na bankovní účet nebo na tipsport.cz?

Volat na zákaznický servis se mi opravdu nechce, s nimi se nejde rozumně domluvit.

Zajímavá 0 před 2949 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Obávám se, že ne. U t-mobile jsou pěkní hajzlíci. Nedávno jsem od nich odešel z důvodu změny tarifu z jejich strany. Nejenže jsem za odstoupení zaplatil asi 700,– ale ještě mi propadlo cca 2000,– v neprovolaných minutách. Tak jsem přešel k virtuálnímu operátorovi, kde platím za minutu jenom třetinu jejich ceny a bez jakéhokoliv paušálu. Platím jen to, co skutečně provolám – 50 až 100 Kč/měs. (volám málo). Bohatě se mi to vyplatilo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Přesně a konkrétně ti to poví ve stánku T-mobile.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=převod%20kre­ditu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Pokud vím tak nikoliv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nelze, neexistuje způsob, jak tyto peníze, jim strčené, dostat zpět …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tforro

Hele a není to divný. Takže já jsem si dobil kredit, tedy převedl finanční prostředy na učet operátora a když nevyužiju jeho služby, tak by mi měl finanční prostředky vrátit, ne? Domnívám se, že nemá nárok si je nechat, když za ně neodvedl službu. Mám pocit, že to zavání bezdůvodným obohacením, protože dokud za moje peníze nedostanu službu, tak jsou to stále moje peníze.

před 2949 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa Diviš

Je to divný. Celkově to blokování sim karet po 12 měsících je divné. Člověk, co moc nevolá a dobije kredit jednou za 3 roky není pro operátora moc dobrý zákazník, a tak ho musí nějak donutit si ten kredit pravidelně kupovat pod výhružkou propadnutí zbývajícího kreditu. Kdyby se náhodou chtěl zákazník bránit, vše je v souladu se smluvními podmínkami.

před 2949 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tforro

Ale v tu chvíli je to jednostanně výhodná smlouva pro operátora. To, že se odvolává na smluvní podmínky je podle mě hloupost. Pokud dojde k „propadnutí“ kreditu, tak se operátor bezdůvodně obohatil, protože dostal zaplaceno (resp. si peníze ponechal), ale službu za to neodvedl.
Já sice nikdy takovou situaci neřešil, ale mám takový pocit, že bych si ty peníze vymohl.

před 2949 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… neobohatí se, jelikož řekne, že za ty peníze udržoval simku provozu schopnou …

před 2948 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek