dust8

Lze limit 6 dvanáctek zvýšit na 7, nebo to už játra nedávají?

Nejlepší odpověď
Bobek 2

Stejně, jako si někdo z prstu vycucal limit 6 dvanáctek, si mohl vymyslet dvě dvanáctky nebo taky deset dvanáctek. Jsou to náhodná čísla, která zcela jistě nevyjadřují nějakou přesnou hranici, při které játra vybuchnou.

Další odpovědi
quentos

Ona nedávají ani těch šest, takže už je to jedno.

Edison

Hloupá otázka. Jistě je to moc dobře známo, že každý jedinec reaguje na alkohol odlišně.

Kelt

Tak tady řekni svůj limit a každý týden to zvyšuj. Až tu nebudou tvoje příspěvky, vytvořil jsi rekord.

zjentek

Nechápu, jak někdo po ŠESTI DVANÁCTKÁCH kontroluje limit. Bože, po šesti chceš další přísun automaticky! Neumím si představit jít po šesti mirnix tirnix chrápat. Prostě nedat si žádnýho panáka na vytuhnutí, nic a namluvit si (/PO ŠESTI), že si půjdu lehnout a fakt jít… TVL to je snad proti logickému chápání a možná i proti přírodě, takový sebezapření.

marci1

Játra jsou už dávno „přepracovaná“ a volají pomoc, pomoc. ☹
Záleží na tom, jak velký kopec musí v tvém případě zdolávat (v odkazu citace Nohavici z filmu „Rok ďábla“):
Vypadá to jako sranda, ale není to sranda. Kopec „K“, na úpatí toho kopce stojí normální průměrný Čech. Chlastá jak duha a jde nahoru. Dokud jde nahoru, je všecko v absolutním pořádku. Kde je průšvih? Tento bod, vrcholek, Bod Zvratu, break point. Tady poté, finito, tam ti nepomůžou doktoři, tam ti nepomůžou psychologové, tam si nepomůžeš sám, prostě úplný konec. O co jde? Někdo chlastá celý život a nic se mu nestane. Proč? Protože ten jeho kopec – výška kopce V – je strašně vysoký. On prostě celý život popíjí a furt leze nahoru. Bohužel, nikdo z nás neví, jak ten kopec máme kdo vysoký … 🙂