Lze fotit vystavené mumie, když jsem někde v kostele, kryptě, katakombách?

Nepočítám muzea, tam je zakázáno.

Nejlepší odpověď
led

Ak ano, jedine bez blesku.
Podľa informácii odborníkov i ten záblesk môže škodiť múmiám. Nehovoriac o vyrušení ďalších návštevníkov, či veriacich.
Doplňuji:
S priamym nasmerovaním blesku si len pokazíte atmosféru. Nedoporučujem, ak fotiť tak radšej na statíve a bez blesku, nebojte sa múmie sa nepohnú a neutečú.

Další odpovědi
www

S bleskem.