fortin

Lze epileptický záchvat „vymítat“ nebo se musí léčit?

http://www.vi­i.sk/video/g1prc3an4i­/5-dimenze-1-dil-vymitani-dabla/

Nejlepší odpověď
chudst

Na video se ted nestihnu podivat, „vymitani dabla“ a podobne kraviny neuznavam, pak to totiz muze dopadnout hodne smutne. Samozrejme ze se musi lecit.

Další odpovědi
led

Liečiť!

To vymetanie diabla niekedy skončilo úspešne,
ale žiaľ pacient zomrel.
(…z histórie exorcismu)

venkovan

Epilepsie pokud vím je poruha přenosu elektrických impulsů v určité části mozku. Jestli toto chcete vymítat, tak vás lituji. Větší šnci máte léky a v těžkých případech lze i operovat a podstatně s větší úspěšností než vymítání.