Kajoch

Lze bez následných zdravotních problémů pozřít maso z piraně, supa nebo kajmana?

V jednom dokumentu na TV jsem viděl domorodce, jak se cpou masem právě z piraní. Chutnalo jim:))

Nejlepší odpověď
Lamalam

Piraňa je v Brazílii běžná konzumní ryba. Také jsem jí tam jedla, chutnala jako všechny ostatní ryby, přežila jsem to.

Z exotických mas jsem ochutnala i pásovce, želvu, leguána, morče, lamu. Pásovec byl samá šlacha a chrupavka, chutnal jak maso ze starého berana. Leguán byl chutný, podobný kuřecímu. Želva naprosto nestravitelná, chutnala jako guma s rybí příchutí. Morče a lamu jsem jedla v Chile, morče chutnalo jako vysušený králík, mladá lamička byla podobná jehněčímu.

Další odpovědi
aliendrone

Teoreticky lze sežrat JAKÉHOKOLIV pozemského živočicha nebo alespoň jejich části. Některé ovšem jen po patřičné úpravě (např. ryba fugu nebo nějaké jihoamerické žabičky – ty jsou toxické dokonce pouhým dotykem). :)

Kepler

Zblajznout se dá téměř všechno, záleží jenom na tom, jak velký hlad máme. Teď věřím,. že bych smažené bílé a tučné červy s černou hlavičkou a škrábavýma nožičkama a si nepozřel, ale hlad je sviňa. Horší smrt je snad jenom z žízně.

Kajoch

To Lamalam:tak v Brazílii je zřejmě možné všechno.Víme..nc:))

Kajoch

Maso z uvedených tvorů je údajně kontaminováno,je­likož se živí převážně mršinami.Asi tak:))