ReHu

Loni jsem před alko akcí požila nápoj v plechovce, cca 0,25 l, který eliminobal alkohol. Prostě jsem byla i po té smršti

panáků fit. Nevíte o tom něco? Název, kde to mají. Já to dostala na zkoušku.

Odpovědi
iceT

Tekuty neznam,ale v lekarne je k dostani Antietanol,ktery pusobi stejne,ovsem stoji asi 250,–kc,jsou to tablety.