waltík

Londýn a Čechy jak se bodobaly v době detektivů

Určitě znáte Sherloka Holmse v jeho době (myslím v době kdy žil v knize ne kdy se napsal) kdy bylo v londýně modou a také velikou zálibou kouřit doutník jak to je s Čechamy a doutníkamy (byl bych rád když uvedete rok kdy asi žil Holms anebo jak to bylo s oblečením)

Nejlepší odpověď
setapouch

Br, tak tohle je nejhur formulovana otazka (?), jakou pamatuju. Kdy se odehravaji pripady, to ti rekne http://www.go­ogle.com hned po stisku Enteru.
U zbytku mi zatim vyznam unika.

ivzez

Waltíku,
interpunkce ti nic neříká?
A co je doutníkA?