Avatar uživatele
Rokio

Litujete toho, že neexistuje posmrtný život (otázka pro ateisty a pro Keplera)?

Máte negativní vztah k tomu, že neexistuje posmrtný život a je vám líto, že není?

Není smutné, že každý člověk, pokud před začátkem života vyhraje závod na olympiádě, bude žít jen několik desetiletí, pokud nezemře předčasně a pak už nic?

Zajímavá 0 před 2193 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Vůbec mě to neni líto. Tuto skutečnost znám v podstatě od narození a jsem s tím smířeným. Netuším tedy, co by mě mělo být líto.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

Mě je líto jen toho, že většinu života se člověk učí, a když už jakž takž zmoudří tak musí zanedlouho hodit záda na kerchově. Člověk by měl litovat jen skutečnost, když promarnil svůj život.

Upravil/a: hapiky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
johana 56

Nelituji.
Délka života je přesně vyměřený /propůjčený/ čas existence člověka na planetě nazvané Země.
Po tom, co bylo před narozením nebo bude po mé smrti je zbytečné pátrat.
Důležitější je zbytečně nepromarnit ani jedinou vteřinu současnosti…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nemohu litovat, že něco neexistuje, když není vědecky dokázáno, že tomu tak je. Nikdo z těch, co odešli z tohoto světa nám to nemůže potvrdit. Každý si může věřit v co chce, má svobodnou vůli, vědomí, myšlenky. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ty víš co je po smrti? Jak jsi na to přišel?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Shoehardt

Nejsem si vůbec jistý, že neexistuje! A to jsem nevěřící (alespoň teda co se týká různých božstev). Takže vlastně nemám čeho litovat.

Jediné, čeho lituju je, že už nikdy neuvidím ty, které mám nejraději.
(Teď mě napadá, že vlastně ani to není úplně jisté 🙂

Upravil/a: Shoehardt

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Otázka nevychází z faktů, čili je filozofická. Co na ni říct? Neprovokuj, Hare Krišna!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek