zjentek

Liší se nějak zásadně chuťové pohárky zdravých lidí a podle toho pak i dílčí chuti jedinců?

A pokud ano, tak by mě ještě zajímalo, kdo konkrétně ochutná jídlo, kterému později udělí či neudělí prestižní světová ocenění, co k udělení takovou osobu opravňuje a kdo jí k tomu předně tato oprávnění vydá.

Podotázka:

Existuje u chuti jakožto smyslu nějaká škála či stupnice, na základě které dokážeme určovat kvalitu chuti? Podobně, jako je tomu třeba u zraku?

Nejlepší odpověď
Drap

Zásadně se neliší. Někteří lidé však mají chuť citlivější a v těchto případech i vycvičenou. a propracovanou. Co se těch hvězd týká, tak ty hodnotí nezávislí komisaři, kteří nejsou vůbec zaměstnancům restaurací a podniků vůbec známí. Obdobným způsobem se určují i případná další ocenění. Pokud se t líbí nějaký podnik, můžeš většinou i ty navrhnout na nějaké ocenění. Pokud tvůj návrh vyberou, tak teprve potom bude podnik hodnocen.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.