Lisabonská smlouva

As každý ví, že jediní, kdo nepodepsali, jsou Irové a Češi. Zajímalo by mě, zda prezidentu Klausovi jde skutečně o lidi nebo je jeho negativní postoj ovlivněn obecně jeho negativismem vůči EU?

Odpovědi
blesk26

Spíše bych se zeptal, jestli ti, kteří to podepsali vědí, co podepsali. Podrobnosti neznám, ale co jsem tak pochytil, tak z toho asi nic moc dobrého nekouká … ale opravdu nemohu soudit, asi jako 90% politiků a 99,9% lidí (a to nejen v ČR) jsem to nečetl :)

Ale každopádně mi přijde, že Klaus je jedním z mála politiků, který se teď trochu o tenhle stát stará a nejde mu pouze o popularitu (když samozřejmě zapomeneme na to, co se dělo, než se stal prezidentem).

efka

Pro blesk26!!
Skutečně si myslíte, že Klaus je jediný a nejchytřejší z celé Evropy? Promiňte mi, ale je to nehoráznost.
Spíše jde o zapšklý a nepřející pohled na úspěchy EU, která nepochybně mimo jiné zabezpečila klid a mír v Evropě, což historie dosud nepamatuje. To chce Klaus opět řadu dílčích nacionálních válek na celém kontinentu? Děkuji, nechci......