mosoj

Co řeší Lisabonská smlouva ?

Proč jí na př. Německo neratifikovalo a náš stát by ji ratifikoval ?
Doplňuji:
Zapoměl jsem dodat, že se ptám na dobu než byla smlouva upravena, případně schválené vyjímky pro jednotlivé státy.

Odpovědi
Jsemtady

Lisabonskou smlouvu ratifikovali kompletne vsechny staty EU, jibak by neplatila. Presouva urcita rozhodovani ze statu primo na bedra unie. Pro nas nemila je v tom, ze 4velke staty EU mohou o necem rozhodnout nebo neco zrusit. (Gb, Fr,De,Pl)