Kotja

Co by se stalo, kdyby žádná strana nedostala 5%?

Je-li jich více než 20, tak je to možné.
Doplňuji:
To není stupidní otázka. Zákon na tuto možnost doufám pamatuje a mě by zajímalo jak.

Nejlepší odpověď
honza19hk

byly by další volby.

Další odpovědi
anonym

Dále by vládla vláda v demisi do dalších stanovených mimořádných voleb. Ale to se nestane.

anonym

Ale klid, komunisté budou mít určitě zase účast vysokou, tak to tu možná konečně zase vezmou pevně do rukou......

Nešlo by už nechat těch stupidních otázek před každými volbami? To jsem jediná koho upřímně s..ou ty zbytečně vyhozené miliony, o které se každé volby necháme jako tupé ovce připravit? Kdyby to alespoň někdy nějaký užitek pro občany přineslo. Zatím mám ale dojem, že každé další volby jenom urychlují náš sešup na samé dno.

mosoj

Vládla by tak jako vládne EÚ. Podepsáním Lisabonské smlouvy se tak již stalo.
Vláda a parlament jsou jen divadlo pro podhradí.