Lumpy

Líbí se Vám Škoda Yeti?

Mě osobně ano ale zajíma mě Váš názor plusy a minusi.

Nejlepší odpověď
kropitko

Mě se nelíbí žádná Škoda,už vůbec ne Yeti,plusy nemá a minusy vypisovat nebudu. Jo trochu ujde nový Superb.

Další odpovědi
Jahoda

Auto docela ujde, ale ta značka.. Značku Škoda totiž nemusím. Ten název už vypovídá za vše.. Je to škoda peněz. Jinak auto jako takové není špatné až na značku. Jinak docela ujde 🙂

panenka

Škoda Yeti se mi líbí je to pěkné terení auto
Mínus tomuto auto bych dala za malý kufr a velkou spotřebu.

blba.prace

větší spotřeba a horší výhled))))krásný den

Kamix

Já o Škoda Yeti přemýšlím, na https://kralmo­toru.cz/media/sko­da-yeti-zkusenosti-recenze mi jeho recenze přišla super. Jasně je to menší auto, ale zas na škodovku je spousta dostupných dílů a designově je to auto hodně povedené.