Filip84

Líbí se vám člověk budoucnosti?

„Pro silné nervy, pro poučení, máme zde, pro pány, zvláštní oddělení!“ 🙂

Opravdu to berte s nadsázkou, protože takové predikce jsou úsměvné, už jenom proto, protože je úsměvné předvídat budoucnost.

Ale jestli, zde je člověk okatý:

https://www.sto­plusjednicka.cz/jak-bude-vypadat-lidska-tvar-za-100-tisic-let-vsichni-budeme-stejni

a zde člověk počítačový:

https://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-pribehy/611526/od­bornici-predvidaji-evoluci-k-horsimu-tak-technika-zmeni-lidi.html

Tak co: líbil by se vám takový protějšek opačného pohlaví? Člověk okatý je zastoupen v obou pohlavích, u člověka počítačového si mužský ekvivalent musí pánové domyslet, ale myslím, že to nebude až tak těžké!

Nejlepší odpověď
da ny

Jiná odpověď.

Až budou podobně vypadat „všichni“, budou se sobě vzájemně líbit :)
Má to maličkou vadu. Pvbličejová část se zmenšuje (již nyní vyšší vývojov é stádium). Zmenšují se čelisti a také počet „zbytečných zubů“. Chodidla se pro nedostatek chůze zvětšují ;D

Další odpovědi
paul1

Jiná odpověď.

Sem tam potkám jedince, kteří už tak vypadají dnes 😁

aliendrone

Jiná odpověď.

Funny, už jen ten optimismus, že za DVACET TISÍC let bude ještě existovat člověk. ;)
No, jestli ano, tak se nebude ani vzdáleně podobat ničemu z nabízeného, bližší mu podobou bude Bender. https://twiki­.cern.ch/twiki/pub/LHCb/­Bender/bender-for-website.jpg :)

Rokio

Nelíbí se mi ani člověk okatý, ani člověk počítačový.

Obojí je hnus.

Funna

Jiná odpověď.

pokud tak bude vypadat každý, nikomu to nebude připadat divné…historie přepisuje idoly krásy neustále…od macatého baroka po vychrtlou Twiggy…a ad okatý – tys nikdy neviděl obrázek ufona?…to jsme přece my za xxxxx let .-)…
ad počítečový…

Lukyn45

Nelíbí se mi ani člověk okatý, ani člověk počítačový.

Lgee

Nelíbí se mi ani člověk okatý, ani člověk počítačový.