Spartaboy

Líbí se mužům vysoké ženy? Nebo jsem výjimka?

Nejlepší odpověď
Malvína

Někomu se líbí nízké, jinému vysoké. Dalšímu oplácané, druhý raději ramínko na šaty. Je nespočet druhů postav, nejde zobecňovat. Každý má rád to své. Podívejte se ve svém okolí, kolik druhů žen s rozdílnou postavou potkáte. A nakonec si každá najde svého prince.

Další odpovědi
zjentek

Na koukání vysoké. Ale do lůžka úplný bobek stačí, to seš tam potom strašlivě velkej chlap, hrozivej a nebezpečnej!

Zprvu jsem myslel že se ptá ženská. (;

michalds

Nejsi vyjímka. Většině mužů se skutečně líbí vyšší zeny. Ovšem vychrtlá žirafa s ňadry ve stylu „2 lentilky pod kobercem“ mě moc nebere.

JežíšKristus

*výjimka
stačí se podívat, jak vypadají modelky – ty představují ideál krásy
tudíž ano, ženské s výškou pod 180cm jsou jen do počtu

paul1

Raději vysoké.

mosoj

Stále platí „Co je malé to je hezké“. Nehledej v tom extrémy!

marci1

Je to zajímavé, ale ze svého okolí mám poznatek, že vysoké ženy se líbí hlavně menším mužům. 🙂

aliendrone

V zásadě ANO, moc! Ovšem NESMÍ to být typ popsaný michaldsem. Mnohem víc jsem ujetý na sekundární pohlavní znaky, pokud je žena „dobře tvarovaná“ a navíc i vysoká – eh, to je pohled! No a pak se z ní vyklube úplná blbka a je po ptákách. :(

Čím to je, že ty nejlepší ženské nejsou zrovna moc ideálně krásné? Je to opravdu tím, že jim „nic jiného nezbývá“, když „moc krásy nepobraly“? :o

marci1>>> Je to spíše o vývoji vkusu – kdysi jsem měl nejraději drobounké modrooké blondýnky, dnes NAOPAK vysoké tmavé až „latino“ typy (černošky ale NE!). Ovšem jedna věc se nezměnila, požadavky na „dobré tvary“ příslušné měřítku výšky. A to jsem celou dobu pořád stejně vysoký. NEBO malý, záleží na posuzovatelce, faktem je, že mám jen 1cm nad „chlapskou míru“ (186cm). Ženy ovšem zpravidla jsou NERADY vyšší, než muž, což mě EXTRÉMNĚ sejří! Odmítají boty na podpatku, nosí takové ty bezpodpatkové „placky“, dokonce jsou ochotny se všelijak „hrbit“, jen aby vypadaly menší. BLJÁÁŤ!! :(

Nicméně potvrzuji Váš postřeh – čím je chlap víc krpatec, tím častěji vyšší babu má. NEBO to díky té jeho krpatosti tak vypadá, bo je tak maličký. ;) :)

aliendrone

Asi takhle – je to jako v krasobruslení. On je v zásdadě nejdůležitější „celkový dojem“, vypíchnout jednu věc z celku sice jde, ale nemá smysl se handrkovat, jestli je lepší hezký xichtík či větší „me-é me-éé“ nebo dlouhé nohy. Takový biftek je sice sám o sobě BEZVA, ale pokud je v čokoládovém dortu, tak NIC MOC! ;) :)