Avatar uživatele
já už nevím

Líbí se mi jeden kluk

Ahojte, je mi 13 a strašně moc se mi líbí kluk, kterému je 24. Hraje fotbal a když tento rok postoupili do divize, tak se se mnou vyfotil (já jsem chtěla). O pár dnů po fotce mi napsal na instagram, že přemýšlel kdo se s ním fotil a dal za to srdíčko. Občas mu napíšu nebo povzbudím po zápase. Minule mi napsal, že jsem zlatá a že si toho cení (chválila jsem mu zápas). Kdykoliv se potkáme řekneme si AHOJ a usmějeme se na sebe. Mám ale problém, protože sestřenice řekla mojí mamce, že mu jde jen o jedno…, že je idiot a že si na něj mám dát velký pozor. Je to jeden z nejlepších kamarádů mého bratrance a trénují spolu U15 a já se na něj chodím koukat jak trénuje. Mamka mi řekla, že se s ním nemám bavit, protože je na mě moc starej (neví kolik mu je). Známe se (blíže) asi 4 měsíce a já na něj pořád myslím. Mám mu to říct/napsat nebo ještě chvilku počkat?

Zajímavá 0 před 265 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ještě počkej asi tak pět let a bude vše OK

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Asi takhle: On, pokud je normální, se zajímá o dospělejší slečny a o nic pokoušet nebude a neměla bys to zkoušet ani ty. On by se mohl dostat do problémů se zákonem, a tobě by to mohlo taky ublížit. Chápu, že dnešní 13tileté holky jsou o hodně dospělejší i vyspělejší než moje generace před 30ti lety.
Ale bude lepší ho obdivovat a podporovat z dálky a hledat v bližší věkové kategorii, a fakt si pár let na něj počkat. Pokud počká i on.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

13 a 24 je dost velký rozdíl. Promiň, ale vidím to zkrátka na platonickou dívčí lásku. Reálně to můžeš zkusit tak za 5, radši 10 let – pokud Ti to vydrží.
Věřím, že Tě má rád, že Tě rád vidí, stejně jako víceméně každý má nějakou tlupu svých kamarádů a oblíbenců. Hodně pochybuju (a doufám, že se nemýlím), že by šel v současnosti dál – to je v naší kultuře neakceptovatelné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Ahoj,

na tvém místě bych na něj pravděpodobně nemířila jako na přítele. V Tvém mladém věku je totiž potřeba si hlavně užívat a se zamilováním do starších lidí počkat ještě nějakou dobu. Rozumím, že máš smíšené pocity a uvažuješ o tom, jestli máš toho kluka upozornit na své city, ale je třeba si uvědomit realitu.

To, že ti napsal a pochválil tě, je skvělé, protože to ukazuje, že jsi hodná a laskavá holka. Ale jeho chování není nutně známka toho, že má k tobě romantické pocity.

Mohlo by být pro tebe škodlivé, kdyby jsi byla odmítnuta anebo kdyby se věci vyvinuly tak, jak by neměly (například kdyby s tebou chtěl být romanticky až příliš rychle). Je velmi důležité poslouchat lidi, které máš ráda a kterým důvěřuješ, jako je tvoje maminka nebo sestřenice.

Moje rada by byla, aby si s tímto klukem zůstala přáteli a pokračovala v podpoře jeho sportovní kariéry, ale nepokoušela se o nic víc. Za pár let, když budeš starší, se můžeš znovu zamyslet nad svými cesty. Ale teď bych doporučil těšit se z dětství a nenechat se zbytečně stresovat takovými věcmi. Máš ještě hodně času na to poznat někoho, kdo bude pro tebe ten pravý.

Drž se a pamatuj, že jsi úžasná taková, jaká jsi!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Jestli nechceš dostat jeho i sebe do problémů, tak na něj zapomeň. Jsi ještě dítě a on je dospělý člověk.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

A na co chceš čekat? Až jej věkově doženeš? Tak to nestane, musíš jednat HNED! BTW, srdci příliš neporučíš 🤷‍♂️

Avatar uživatele
já už nevím

Takže to mám risknout?

Avatar uživatele
elkon

Když chceš věřit tomu šaškovi s psí hlavou, tak dělej jak myslíš. Následky přičti sobě.

Avatar uživatele
zjentek

No jdi za svými city, nespekuluj, ne? Už tato tvá otázka je spekulace. (;

Nový příspěvek