Avatar uživatele
bauerlukin

Lhal vám někdy váš šéf v práci?

Zajímavá 0 před 1152 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Justin1

Před lety v jedné minulé práci jsem měl šéfa, který podle mého názoru neplnil roli vedoucího pracovníka, jenom přijímal, hodnotil a vyhazoval, nijak mě nevedl, moje vedení přenechával jinému člověku, jakémusi náhradnímu vedoucímu, se kterým se zřejmě ani nedomluvil, jak mě povede. Zatímco na přijímacím pohovoru tento šéf se mnou byl spokojený a řekl, že v modelovém příkladu, který jsem měl zhodnotit, jsem správně odhalil nedostatky, které prý většina lidí neodhalí, o tři měsíce později už mi tvrdil, že můj výkon není nejlepší a že čekal víc. Toto hodnocení jsem tlumočil náhradnímu vedoucímu, který řekl, že to není nic zásadního, že se budeme pravidelně scházet a že mi bude pomáhat to dohnat. Během dalších tří měsíců jsme na tom pracovali a už jsem dokázal i pomáhat kolegům, kteří nastoupili později než já. Potom se mnou šéf naplánoval schůzku, přičemž mi nepravdivě tvrdil, že to je kvůli tomu, že postoupím na další projekt. Schůzka však byla o tom, že v týmu se mnou není velká spokojenost, přestože nikdo z týmu mi nic takového nikdy neřekl, a o tom, že to, jak jsem pod vedením náhradního vedoucího na sobě pracoval, na postup na další projekt nestačí, takže ve firmě skončím. Mám podezření, že to tak úplně nebylo a že já jsem nebyl ten, kdo něco pokazil a měl nést důsledky, ale asi se mě potřebovali zbavit, tak se mnou takhle jednali. Požádal jsem o vyjádření náhradního vedoucího, ale žádného vyjádření jsem se nedočkal. Tak jsem šel pracovat jinam, kde už naštěstí se mnou takto nejednali a nesnažili se mě hned při prvních problémech vyhodit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ano

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

Nemyslím si. Když jsem dělal v automotive, tak můj vedoucí byl mistr. On potřeboval mě, já potřeboval jeho. Jak jednal náš manažer… to je jiná věc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Já svým podřízeným vždy říkám jen co je třeba, nemusí vše vědět. A někdy taková motivace vidiny lepších zítřků je lepší, než říct, že se loď potápí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

V prvním zaměstnání mockrát, ten lhal každému, i sám sobě. V posledním, před důchodem to bylo jiné – seriózní šéf, takový, jak má být, aby zaměstnanci byli v pohodě. Jo ještě mi v této souvislosti napadlo: Když jsou zaměstnanci asertivní, bývá šéf nasertivní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
seraphico

Nejsem si toho vědom.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nassin

Tak určitě lhal. Třeba tím, že mi zvýší příští čtvrtletí plat a bylo to až po 3/4 roce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek