Avatar uživatele
leonessa

ležatá 8

Nevíte, jak se dělá ležatá 8 ve wordu nebo prostě jak se napíše v pc? Jestli to vůbec jde..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4286 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

je v uživatelském menu nahoře: Vložit > Symbol > písmo Times New Roman, podskupina Matematické operátory. Pod řádkem se zlomky, hned za pdmocnítkem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

tady jsem pro vás něco vybral:
Doplňuji:
Pro spuštění editoru vzorců nejprve zvolíme nabídku Vložit / Objekt. Z nabídnutého seznamu pak zvolíme Microsoft equations nebo rovnice Microsoft v závislosti na tom, zda máme českou či anglickou verzi programu. Objeví se nám panel nástrojů pro vkládání rovnic. (viz obrázek) Vzorce vytváříme jako skládačku. Například chceme-li zlomek vybereme z nabídky zlomek, pak klikneme na čitatele a vyplníme jej, poté klikneme na jmenovatele a vyplníme. Do čitatele i jmenovatele samozřejmě můžeme přidávat další části vzorce. Takto lze přidat i symboly operací, rovnosti a nerovnosti a jiné matematické symboly (řecká písmena, nekonečno). Je velmi těžké tento nástroj a filozofii práce s ním slovně popisovat, lepší je s ním začít pracovat. Je zde rovněž možné vytvářet matice libovolného tvaru (tlačítko vpravo dole).
zde je link:

http://home.zf.jcu.cz/…

Zdroj: http://www.vbnet.cz/blog-clane k--45-rovnice_ve_wordu_2007_be z_klikani.aspx

Upravil/a: rynek878

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Vše myšleno v legraci-jednou mi bylo porazeno,at napíšu normální 8 a pak položím monitor na bok....Za tu radu jsem poděkovala a sdělila,že je to sice správně zobrazené,ale že mě pak dost bolí za krkem....

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby