Julinka2009

Letím na dovolenou k moři. Co si mám zabalit do kufru, aby nic nechybělo a nic nebylo zbytečné?

Děkuji Yulia.❤️

Nejlepší odpověď
marci1

To nejdůležitější:
Pas (občanský průkaz)
Cestovní pojištění
Kartička pojištěnce
Doklady na cestu (doklady od CK, letenka)
Řidičák (mezinárodní)
Offline mapa země (v mobilu)
Peníze (měna z minulé dovolené?)
Platební karty
Mobil + nabíječka + power banka
Fotoaparát
Redukce zásuvky
Klíče od domu
To všechno ostatní v odkazu: 🙂
https://bagbag­.cz/seznam-veci-na-dovolenou/

Další odpovědi
Ametyst

Velký plážový ručník, dvoje plavky, 1 svetr, pantofle, kosmetiku atd. To zvládneš. Kufr hlavně nesmí byt těžší než 15 kg.

cappuccino

Krome dokladu minimalne dvoje plavky, nejake triko nebo plazove saty, krem na opalovani, kratasy, neco do mesta a neco na vecer. Na plaz nejake prosteradlo nebo i vetsi satek (rucnik je moc objemny). Nezapomen na pohodlne boty a nezbytne leky. Pribal i trochu praciho gelu, protoze plavky budes denne prat v umyvadle. A samozreme krasne slunecni bryle!! Hezkou dovolenou!!

zjentek

Kreditky!