sardinie

Myslíte si tak jako já, že každý člověk, bez ohledu na věk, by si měl zkusit letět letadlem??

Myslím si to proto, že podle mě je to zážitek :)

Nejlepší odpověď
Drap

To záleží na každém jedinci. Někdo to považuje za zážitek, někdo má z letu panickou hrůzu. Snad by jsi nechtěla, aby nám i toto přikázala nějakou normou i EU.

Další odpovědi
anonym

Nemyslím…
´Předepisovat´ ostatním, co je či není zážitek, je hloupé, omezené a čpí to samolibostí.
Můžeš to konkrétním lidem nabídnout – nutit je/j ne.

Kelt

Nevím proč dáváte právě let letadlem jako nějakou mez, podle které by se měli hodnotit lidé. Určitě je to zážitek, jsou ale lidé, kteří letět nemohou a to ze zdravotních nebo finančních důvodů. Pro některé lidi může být let letadlem také jejich poslední zážitek v životě, třeba když cestují s únosci , teroristy a pod. A každý nevidí svět, tak jako Vy a vyhledává jiné zážitky.