bauerlukin

Kde sehnat lepší stanové kolíky než ty běžně dodávané?

Dobrý den, protože v teplejších měsících často stanuju, zajímalo by mě, jestli se dají samostatně koupit nějaké lepší stanové kolíky než ty běžné, hubené. Snadno se totiž ohnou, když do nich drcnu třeba kladivem. Jestli byste mi nějaké doporučili, budu rád.

P.S. Stanuju většinou v lese nebo na okraji, žádný písek atd.

Odpovědi
Klaproth

Se stanem jsem prošel skoro všechna evropská pohoří. Nikdy mě nezklamalo toto – https://www.campi-shop.cz/katalog/ka­talog/prislusen­stvi-pro-stany/koliky/pro­dukt/stanove-koliky--tirol/_var=10171

Drap

Často využívám různé stany a nejenom v teplejších měsících, a s kolíky jsem nikdy neměl problém. Vyrábím si je sám podle potřeby a prostředí. Nikdy jsem s nimi neměl problém, V létě a na měkčí povrchy využívám hlavně dřevěné , treba na led jsou potom nutné pevné, ocelové.

Dochy

Moc jsi nehledal. V e-shopech zabývajících se turistikou je toho docela dost…

quentos

Do POLE PRO OTÁZKU (výstižněji už se to jmenovat nemůže) patří OTÁZKA.