Broukk

Kupujete psí krmivo přes internet, nebo v kamenných obchodech?

Odpovědi
Emefej

Kupujeme přes internet granule ND nebo Marp. Na rozdíl od některých jiných jsou bez obilí, které většině psů neprospívá.

Elli1706

My kupujeme většinou Brit nebo Royal Canin. Objednáváme přes internet. Je jednodušší, když nám je zavezou domů než abychom se s tím dřeli..
Druh granulí závisí na velikosti pejska, vše by mělo být napsáno na obalu.

anonym

v kamenných obchodech se to pochopitelně nevyplatí, platíte logicky náklady spojené s vedením dané provozovny. Když si stejné krmivo najdete na nějakém vyhledávači zboží (zbozi.cz od Seznamu nebo ještě lépe heureka.cz) nutně musíte najít mnohem výhodnější cenu za totéž a to i v případě kdy budou přičteny náklady na dopravu (100 Kč). Mnoho eshopů však náklady na dopravu k ceně nepřičítá pokud celková hodnota objednávky překročí cca 1000 Kč , ale to na té heurece hned u každého shopu uvidíte …

nyjono

Mohu dle zkušeností doporučit Brit.
Ale i zde je několik kvalitativních i cenových rovin.
Mají ho v internetových i kamenn.prodej­nách. Jde o to, co máte blízko nebo po cestě.
ND jsou také velmi dobré. To mi vypadlo

MarkettB

Já mám nejlepší zkušenost se značkou Husse, je kvalitní, pes má po granulích hebkou srst a chutnají mu, nemáme v plánu měnit.

HanickaP

Já kupuji obyčejné granulky, co prodávají v supermarketech, ale uznávám, že už by to možná chtělo něco kvalitnějšího, co myslíte, dá se to srovnávat?

Janice27

Za mě opravdu, ale opravdu NE! Tak jen pro informaci: V kvalitních granulích se podíl masa pohybuje kolem 50%, v těch, co nejspíš kupujete v marketech bych si tipnula kolem 4% a to ne masa, ale masa a vedlejších produktů – ty vedlejší produkty jsou pomleté pařáty, vnitřnosti, kopyta… vyberte si.n Jen pro představu: kupuju 15kg granulí za cca 1500Kč. Nejsou to granule, na které běhají v telce reklamy, ale takové, u kterých vím, že je v nich opravdu maso a ne jen voda a éčka. Pokud chcete vybrat nějaké kvalitnější, šla bych do Husse. Za mě jednička.

KarellV

Zásadně jen kamenná pobočka – nemám dobrou zkušenost spíše s českou poštou , než s nakupováním přes internet :D

dubraro

Jestli se počítá i kočičí krmivo a stelivo, tak téměř výhradně v e-shopu. Je to levnější a přivezou to až domů.

Radeks1331

Kamenné prodejny jsou většinou prodražené… A v obchodních řetezcích nenajdeš kvalitní krmivo (50%+ masa) Takže za mně výhradně přes internet. Osvedčený mám https://fera24­.cz/krmivo-pro-psy/ také na internetu najdete různe balení 2+1 a pod.

Cermak

Veškeré potřeby pro ty naše rozmazloše objednáváme přes internet jelikož dělám větší objednávky a ta představa že bych se s tím musela tahat je docela hrozná. Je pravda, že eshopy sem tam střídám a koukám jestli nemají granule a konzervy brit někde v akci ale většinou objednávám odsud www.pemi.cz/hle­dat/brit

Kajaka

Kupuji hlavně přes internet, dovezou mi to až do domu. Kupuji Brit fresh https://petho­me.cz/cs/psi/2­3523-brit-dog-fresh-chicken-potato-adult-great-life-12kg-8595602530731.html

Romainos

Přes internet kupujeme

SuzanKa

Taky kupujeme přs internet, vyplatí se to víc. My bereme krmivo Brit a to nabízí víc shopů, takže máme taky šanci sehnat krmivo třeba v akci :)

Dominno

také kupuji jejich krmivo, konkrétně kupuji psovi řadu Fresh, s tou je dlouhodobě spokojený, tak nemám důvod krmivo střídat a dávat mu toho více, když je spokojený s kvalitnímy granulemi

nyjono

HanickaP- podívej se na složení.
Hlavněcobsah masa. V supermarketech je to bída.
Granulky jsou i přibarvované. To taky není moc OK.
Dodævám, že ND je dobrá volba.

N!kto

Osobně mohu doporučit značku Royal Canin.

Dominno

já na internetu kupuji většinou a převážně teda Brit Care