Avatar uživatele
Broukk

Kupujete psí krmivo přes internet, nebo v kamenných obchodech?

Zajímavá 0 před 2044 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Kupujeme přes internet granule ND nebo Marp. Na rozdíl od některých jiných jsou bez obilí, které většině psů neprospívá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Elli1706

My kupujeme většinou Brit nebo Royal Canin. Objednáváme přes internet. Je jednodušší, když nám je zavezou domů než abychom se s tím dřeli..
Druh granulí závisí na velikosti pejska, vše by mělo být napsáno na obalu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

v kamenných obchodech se to pochopitelně nevyplatí, platíte logicky náklady spojené s vedením dané provozovny. Když si stejné krmivo najdete na nějakém vyhledávači zboží (zbozi.cz od Seznamu nebo ještě lépe heureka.cz) nutně musíte najít mnohem výhodnější cenu za totéž a to i v případě kdy budou přičteny náklady na dopravu (100 Kč). Mnoho eshopů však náklady na dopravu k ceně nepřičítá pokud celková hodnota objednávky překročí cca 1000 Kč , ale to na té heurece hned u každého shopu uvidíte …

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Mohu dle zkušeností doporučit Brit.
Ale i zde je několik kvalitativních i cenových rovin.
Mají ho v internetových i kamenn.prodej­nách. Jde o to, co máte blízko nebo po cestě.
ND jsou také velmi dobré. To mi vypadlo

Upravil/a: nyjono

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MarkettB

Já mám nejlepší zkušenost se značkou Husse, je kvalitní, pes má po granulích hebkou srst a chutnají mu, nemáme v plánu měnit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HanickaP

Já kupuji obyčejné granulky, co prodávají v supermarketech, ale uznávám, že už by to možná chtělo něco kvalitnějšího, co myslíte, dá se to srovnávat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janice27

Za mě opravdu, ale opravdu NE! Tak jen pro informaci: V kvalitních granulích se podíl masa pohybuje kolem 50%, v těch, co nejspíš kupujete v marketech bych si tipnula kolem 4% a to ne masa, ale masa a vedlejších produktů – ty vedlejší produkty jsou pomleté pařáty, vnitřnosti, kopyta… vyberte si.n Jen pro představu: kupuju 15kg granulí za cca 1500Kč. Nejsou to granule, na které běhají v telce reklamy, ale takové, u kterých vím, že je v nich opravdu maso a ne jen voda a éčka. Pokud chcete vybrat nějaké kvalitnější, šla bych do Husse. Za mě jednička.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KarellV

Zásadně jen kamenná pobočka – nemám dobrou zkušenost spíše s českou poštou , než s nakupováním přes internet :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Jestli se počítá i kočičí krmivo a stelivo, tak téměř výhradně v e-shopu. Je to levnější a přivezou to až domů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radeks1331

Kamenné prodejny jsou většinou prodražené… A v obchodních řetezcích nenajdeš kvalitní krmivo (50%+ masa) Takže za mně výhradně přes internet. Osvedčený mám https://fera24­.cz/krmivo-pro-psy/ také na internetu najdete různe balení 2+1 a pod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cermak

Veškeré potřeby pro ty naše rozmazloše objednáváme přes internet jelikož dělám větší objednávky a ta představa že bych se s tím musela tahat je docela hrozná. Je pravda, že eshopy sem tam střídám a koukám jestli nemají granule a konzervy brit někde v akci ale většinou objednávám odsud www.pemi.cz/hle­dat/brit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajaka

Kupuji hlavně přes internet, dovezou mi to až do domu. Kupuji Brit fresh https://petho­me.cz/cs/psi/2­3523-brit-dog-fresh-chicken-potato-adult-great-life-12kg-8595602530731.html

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Romainos

Přes internet kupujeme

před 2043 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Taky kupujeme přs internet, vyplatí se to víc. My bereme krmivo Brit a to nabízí víc shopů, takže máme taky šanci sehnat krmivo třeba v akci :)

před 1971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dominno

také kupuji jejich krmivo, konkrétně kupuji psovi řadu Fresh, s tou je dlouhodobě spokojený, tak nemám důvod krmivo střídat a dávat mu toho více, když je spokojený s kvalitnímy granulemi

před 1823 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

HanickaP- podívej se na složení.
Hlavněcobsah masa. V supermarketech je to bída.
Granulky jsou i přibarvované. To taky není moc OK.
Dodævám, že ND je dobrá volba.

před 2044 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
N!kto

Osobně mohu doporučit značku Royal Canin.

před 2320 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dominno

já na internetu kupuji většinou a převážně teda Brit Care

před 1984 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek