Jako Vůbec

Kudy putují dopisy ze zahraničí?

Posílali jsme před měsícem pohledy z Anglie. Do Prahy dorazili už před týdnem,na Moravu ale ještě pořád ne (nejde o jeden, měli dorazit 3 na různé adresy).
Když přijde pošta ze zahraničí jde do Prahy a pak se třídí dál?

Nejlepší odpověď
Edison

Zeptej se přímo České pošty. Dotaz pro ně jak dělaný. Jinak moje osobní zkušenost: Cesta balíku z Číny do Prahy 3 dny. Na celnici 5 dní, cesta z celnice do Kolína přes Bno deset(!) dní!!!

Další odpovědi
Kryšpín

Pravil mě pamětník, při budování komunismu to bylo rychlejší, pokud to nebyl dopis chartisty, neb rozvraceče socialismu, ovšem rudí prý neměli počítače