kuzmann

Kterým zpravodajským informacím ohledně pandemie koronaviru nejvíc důvěřujete?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Pepa25

Jiné

Už jsem tu několikrát uváděl, že sleduju zpravodajství Deníku N. Nepatří ani do holdingu, ani nemají potřebu vládu kritizovat a už vůbec nešíří fámy a bulvární zprávy.

Edison

Jiné

Otázka je položena špatně. Správně by mělo být „kterým nedůvěřujeme nejmíň“. V první řadě je třeba si uvědomit, že primární zdroje mají všechny stejné. Problém je tedy v prezentaci. Bulvár navíc do toho vnáší svůj pseudovědecký „potenciál“. Vše je potřeba si ověřovat, a hlavně… používat MOZEG!

FlAsh_7

Seznam.cz

elkon

Jiné

To je jednoduché, těm které slyším v televizi přímo od konkrétních lidí, kteří to mají v popisu práce. To znamená lidé z krizového štábu. Žádné bulváry, seznamy a pod.

Kryšpín

Jiné

Číně a připočtu x 10

kominiks

iDnes.cz

Hlada

Jiné

Rozhovory s odborníky.

anonym

Jiné

Deník N, ČT24.

Ametyst

Jiné

Www. Kechlibar.net