zjentek

Kterým lidem vytéká z koutku úst slina?

Co všechno je to za lidi?

Nejlepší odpověď
Funna

většinou těm, co usnou s otevřenou pusou .-)

o vytékání jako o nemoci si můžeš nají a přečíst si jednoduše na netu https://www.go­ogle.cz/search?q=vyt%C3%­A9k%C3%A1n%C3%AD+slin+z+­koutku&sxsrf=A­OaemvJUqCVSLQryh-tvf9dqPqVS2UaG­Sw%3A1637662181575&sou­rce=hp&ei=5b2cY­YTzIIyYwbkPiY6u8Ak&i­flsig=ALs-wAMAAAAAYZzL9UT35lE­grzy_kcNZrWl4Dq_eb­hA0&oq=vyt%C3%A9k%C3%A1n­%C3%AD+slin+&gs_lcp=Cgdn­d3Mtd2l6EAEYA­DIFCAAQgAQyBggA­EBYQHjoECCMQJzoR­CC4QgAQQsQMQgwEQ­xwEQ0QM6CAgAE­IAEELEDOg4ILhCAB­BCxAxDHARCjAjoF­CC4QgAQ6BAgAE­EM6BwguELEDEEM6Cwgu­EIAEELEDEIMBOg­QIABANUABYgip­giThoAXAAeACA­AW-IAYkKkgEEMTMuM­pgBAKABAQ&scli­ent=gws-wiz

Další odpovědi
Emefej

Také těm, kteří jsou nakaženi vzteklinou, nebo otráveni organofosfáty (viděl jsem instruktážní film s šimpanzem a sarinem, slin tam bylo dost).

Disraeli

Nakaženým – něčím takovým, co to způsobuje, nemocným (psychicky), hladovým, sexuchtivým, vzrušeným a nevím jakým ještě.

GM

Slina mi vytékala z koutku po zubařském zákroku, když jsem měla půlku pusy umrtvenou.

zjentek

Funna, no bo já jsem autista a někdy mi slina z úst vytéká. Naposledy, když mně někdo u mě na návštěvě pověsil ručník na jinej háček!