Nassin

Kterým dortům dáváte přednost?

Nejlepší odpověď
Kepler

Už si je jako diabetik nemůžu dovolit, ale míval jsem rád ty ovocné se želatinou. Teď si je dělám sám, takže jakékoliv, kde se dá cukr nahradit umělým sladidlem nebo stévií.

Další odpovědi
koreafangirl

Nejraději mám dorty dělané z lásky :)

Rokio

Nejraději mám jahodový s želatinou. Pak oříškové a čokoládové.

Emefej

Dortům moc neholduju, ale když už si kousek dám, tak musí mít tmavý korpus s hromadou pařížského krému nebo čokolády. Takže vede harlekýn nebo švarcvaldský dort.

quentos

Blbej výběr, nemaj tam čokoládovej.
A na takovej výběr, kterej tam uváděj, lze odpovědět pouze „ano“ nebo „ne“.

marci1

Spíše ovocným, ale musí být hlavně krásné! 🙂
https://pixaba­y.com/cs/photos/na­rozeniny-dort-sv%C3%AD%C4%8Dky-bithday-dort-2338813/

Justin1

Nejraději mám ovocné s želé.

elkon

Kubánský a z nanukáčů Manhattan. A na výletě na Šumavě, parádní dorty u Charlotty v Železné rudě. Nemají konkurenci. Ty dorty na obrázcích vypadají dost uměle.

RyuzakiKate

Na dortíčky jsem úchyl, proto se hodně držím a díkybohu, že jsou zavřené kavárny a cukrárny… :)) Doma si dělám zdravější alternativy (bez cukru a bílé mouky apod.), ale občas za odměnu nebo při vzácné příležitosti nejradši asi čokoládové, marcipánové, mrkvové… Nejlíp, když je v tom hodně ořechů a ideálně čistě rostlinné, ale nejzásadnější jsou kvalitní ingredience a poctivé provedení.

aliendrone

VŠICHNI jste moc rozmlsaní! Mně chutná každý dort, pokud je servírován na hrudi nahé, pěkné kočičky. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.

Emefej

jak chutná 3D dort?

Nassin

elkon
Proti gustu …