hard work

Který ze států, kde se mluví nejvíc anglicky, je Vám nejsympatičtější?

Nejlepší odpověď
paul1

Kanada

Další odpovědi
Ametyst

Velká Británie

Jsou to pohodáři, a poznáte to hlavně za volantem. Pokud tam uvidíte někoho spěchat, bude to Čech nebo Polák.

aliendrone

Kanada

V Kanadě jsou snad jen samí pohodáři, jakkoliv je mi jasné, že jde jen o můj subjektivní názor. Australané ale umí lépe chlastat a je s nimi větší sranda, než s Iry nebo Brity. Ono je to spíše o vkusu, ne nadarmo to, čemu říkám „anglosaský svět“ zhusta považuje Australany za „balíky“. Novozélanďana žádného neznám. A podotýkám, že ani žádného frankokanaďana, říká se, že je to jako nebe a dudy. Jednu tetu mám v Kanadě, druhou v Austrálii a vím, o čem mluvím.

Třeba Amíci – to je tak půl napůl, jedni je zbožňují, druzí xmrti nenávidí. Ale Kanaďany mají rádi snad VŠICHNI, možná i v KLDR. ;) :)

df

Spojené státy americké

Kanada moc sleduje lidi a může občana odstavit od systému, když nebude poslušný. Austrálie se mi nelíbí podle dokumentárních pořadů o letištních kontrolách mám o nich špatné mínění. Takže žádná osobní zkušenost. V Irsku jsem strávil týden, docela v pohodě. V Anglii jsem byl 2× pracovně, taky jsem nezaznamenal nic, co by mě odradilo. O Americe jsem nějaké informace ziskal ze sledování videí Šopora

Kelt

Irsko

V Irsku jsem byl, byl to můj sen a rád na to vzpomínám.

Dvorní šašek

Nový Zéland

cappuccino

Kanada

Drap

Kanada

Kanada to neni
Špatná anketa, na smazání. Nelze odpovědět. Proč jsou diskriminovány další země, kde se mluví anglicky?

AlenaRo

Austrálie

GM

Velká Británie

magorvkleci

Austrálie

Já mám na anglofonní lidi smůlu, vlastně s kýmkoli jsem se potkal, co mluvil anglicky, byl nevychovaný a nevzdělaný, zato patřičně arogantní a sebestředný.

Ametyst

Magorvkleci: Kde jsi je potkal? Doufám že ne v Praze na stag party, kde se přiletí opít na víkend. To, co popisuješ, docela sedí na Amíky. Jsou vychovávaní k sebevědomí.

df

Na Anglii se mi líbí, že policajti nenosí pistolky, jen pendreky

led

df, to len jedna zložka uniformovaných policajtov, uniformované poriadkové hliadky, nenosí strelnú zbraň. Snáď si nemyslíte, že proti ozbrojencom idú len s pelendrekmi!

df

Led>>Pistole mají jen speciální jednotky a s nimi běžný člověk do kontaktu obvykle nepřijde