Avatar uživatele
hard work

Který ze států, kde se mluví nejvíc anglicky, je Vám nejsympatičtější?

Zajímavá 0 před 519 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

Kanada

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Velká Británie

Jsou to pohodáři, a poznáte to hlavně za volantem. Pokud tam uvidíte někoho spěchat, bude to Čech nebo Polák.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Kanada

V Kanadě jsou snad jen samí pohodáři, jakkoliv je mi jasné, že jde jen o můj subjektivní názor. Australané ale umí lépe chlastat a je s nimi větší sranda, než s Iry nebo Brity. Ono je to spíše o vkusu, ne nadarmo to, čemu říkám „anglosaský svět“ zhusta považuje Australany za „balíky“. Novozélanďana žádného neznám. A podotýkám, že ani žádného frankokanaďana, říká se, že je to jako nebe a dudy. Jednu tetu mám v Kanadě, druhou v Austrálii a vím, o čem mluvím.

Třeba Amíci – to je tak půl napůl, jedni je zbožňují, druzí xmrti nenávidí. Ale Kanaďany mají rádi snad VŠICHNI, možná i v KLDR. ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Spojené státy americké

Kanada moc sleduje lidi a může občana odstavit od systému, když nebude poslušný. Austrálie se mi nelíbí podle dokumentárních pořadů o letištních kontrolách mám o nich špatné mínění. Takže žádná osobní zkušenost. V Irsku jsem strávil týden, docela v pohodě. V Anglii jsem byl 2× pracovně, taky jsem nezaznamenal nic, co by mě odradilo. O Americe jsem nějaké informace ziskal ze sledování videí Šopora

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Irsko

V Irsku jsem byl, byl to můj sen a rád na to vzpomínám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dvorní šašek

Nový Zéland

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Kanada

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Kanada

Kanada to neni
Špatná anketa, na smazání. Nelze odpovědět. Proč jsou diskriminovány další země, kde se mluví anglicky?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AlenaRo

Austrálie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Velká Británie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
magorvkleci

Austrálie

Já mám na anglofonní lidi smůlu, vlastně s kýmkoli jsem se potkal, co mluvil anglicky, byl nevychovaný a nevzdělaný, zato patřičně arogantní a sebestředný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Magorvkleci: Kde jsi je potkal? Doufám že ne v Praze na stag party, kde se přiletí opít na víkend. To, co popisuješ, docela sedí na Amíky. Jsou vychovávaní k sebevědomí.

Avatar uživatele
df

Na Anglii se mi líbí, že policajti nenosí pistolky, jen pendreky

Avatar uživatele
led

df, to len jedna zložka uniformovaných policajtov, uniformované poriadkové hliadky, nenosí strelnú zbraň. Snáď si nemyslíte, že proti ozbrojencom idú len s pelendrekmi!

Avatar uživatele
df

Led>>Pistole mají jen speciální jednotky a s nimi běžný člověk do kontaktu obvykle nepřijde

Nový příspěvek