Kazatel

Který zdejší uživatel myslíte, že by zvítězil v kategorii „nejvíce nahlášených otázek“?

Odpovědi
ivzez

Nevím, nesleduji, komu mizí otázky či odpovědi.
U sebe mám v poslední době pocit, že mi admin maže hodně odpovědí.

Kelt

To se dá přesně zjistit, jsou o tom údaje. A můžeš se podívat i ty. Mne to nezajímá.

aliendrone

Za loňský rok bych to byl asi nejkrásnější, nejúžasnější a nejskvělejší JÁ! Ale asi jsem pro mazálka příliš únavný (navíc mne rozehřejí jen podle mne neoprávněně smáznuté odpovědi [u těch, kde jsem příliš sprostý apod. to beru a nevzrušuji se], naposledy třeba ta, kde jsem psal, kterak LEGÁLNĚ (a bez jakýchkoliv sprostot či jiných úletů) pořídit/nainsta­lovat Windows 10. Dodnes nechápu, co má admin proti LEGÁLNÍMU pořízení Windows 10 zdarma, ale to už „nechám koňovi, páč má větší hlavu“. ;) :D

Rokio

Já Rokio, pokud jde o celou dobu působení na tomto webu.

anonym

„LEGÁLNÍMU pořízení Windows 10 zdarma“ … a to jde jak ? Že dá někdo nepotřebnou licenci na vsezaodvoz.cz ? 😁

anonym

tedy ne že bych měl osobně zájem, i zdarma mi to přijde jako nevýhodná nabídka.

anonym

Rokio: tak to asi můžeme být rádi, že u stříbrných je možné zatím jen to hlášení a z tlačítka hlásit se u nich ještě nestal nástroj okamžité cenzury.

anonym

Stejně mi vrtá hlavou jak tento web dopadne až těch zlatých uživatelů bude třeba 5× tolik co dnes … každý bude malý generál, schopný okamžitě komukoliv smazat cokoliv, z logiky věci vyplývá, že tu obsah díky tomu bude mizet stále rychleji a rychleji… až nezbude žádný ? 🙂