Marty Koller

Který z těchto psů bývá nejvíce nebezpečný?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Rotvajler

Špatná anketa. Žádný. Vše záleží na výchově, přístupu majitele a majiteli samotném. Žádný pes v rukou svědomitého majitele není nikdy nebezpečný.

Další odpovědi
zjentek

Výmarský ohař

Špatná anketa, chybí jiné možnosti. A co tam mezi dělá ten lovely peaceful ohař?

Drap

Výmarský ohař

Mizerná anketa, chybí jiná možnost. Nezáleží na plemeni psa, ale na výchově a na pánovi. Neni problém i z oříška vychovat psa který pokouše každého. Naopak i ta plemena, která jsou novináři označováni jako bojová plemena mohou být vychování jako přítulný pes, mazlící se s každým. Nejsou bojová plemena je to smyšlenka médií od lidí, kteří neví o čem píší.
Jen tak mimochodem, podle statistiky je každoročně pokousáno nejvíce lidí od malých psíků.

aliendrone

Americký Stafordšírský teriér

Chjo, další idiotanketa. 😕

Nestrašlivější psí příšera je bezpochyby TOTO https://www.od­povedi.cz/img/a­vatars/user/cze/3896­9.jpg?1446814­573 , vedle ní zvadlo i psisko baskervillské! 😉 😁 😁

jáára

Výmarský ohař

Rocker

Výmarský ohař

Nedá se to takto zevšeobecnit.Každý pes má jinou povahu,měli jsme dvě bíglice a každá byla jiná.
Hodně taky záleží na výchově a výcviku.

zjentek

Aliene uštěkal jsem si bránici ale jo, jinak máš pravdu, souhlasím! (; D; D;

Marty Koller

Drap: mě jiná možnost nezajímá já se ptám na tohle. Sám jsi otravný a mizerný

Alesh

Tvl, to se zas místní chytráci předvedli… Jak chybí jiná možnost? Prostě dal na výběr ze čtyř plemen a ptá se, které z nich je nejnebezpečnější. Tak jaká jiná možnost, chytrolíni?
Jasný, že chování psa určuje mj, výchova, ale tak jde o možné následky. Jako je možné, že nejvíc lidí pokoušou nějací malí smetáci, jako je třeba jezevčík. Ale co je na tom nebezpečného, oproti třeba pokousání pitbullem, to fakt nevím. Nejde o četnost, jde o nebezpečnost útoku, pokud nastane. Kapišto?

zjentek

😂😂😂

🙏🙏🙏🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

aliendrone

Alesh>>> Hmmm, taxnámto nandal, jací jsme všichni blbci. A teď si proveď věcnou analýzu svého příspěvku, jsem zvědavý, k čemu dospěješ, muehehehe! 😁

Mravenec

Souhlasím s Drapem a Zjentkem. Přesně tak. Není lepší POHLED (pokud se povede ji spatřit) než na “agresivní” čivavu.

jáára

Se ti zakousne do kotníku ani nevíš jak.