Avatar uživatele
Marty Koller

Který z těchto psů bývá nejvíce nebezpečný?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 502 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mravenec

Rotvajler

Špatná anketa. Žádný. Vše záleží na výchově, přístupu majitele a majiteli samotném. Žádný pes v rukou svědomitého majitele není nikdy nebezpečný.

Upravil/a: Mravenec

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Výmarský ohař

Špatná anketa, chybí jiné možnosti. A co tam mezi dělá ten lovely peaceful ohař?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Výmarský ohař

Mizerná anketa, chybí jiná možnost. Nezáleží na plemeni psa, ale na výchově a na pánovi. Neni problém i z oříška vychovat psa který pokouše každého. Naopak i ta plemena, která jsou novináři označováni jako bojová plemena mohou být vychování jako přítulný pes, mazlící se s každým. Nejsou bojová plemena je to smyšlenka médií od lidí, kteří neví o čem píší.
Jen tak mimochodem, podle statistiky je každoročně pokousáno nejvíce lidí od malých psíků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Americký Stafordšírský teriér

Chjo, další idiotanketa. 😕

Nestrašlivější psí příšera je bezpochyby TOTO https://www.od­povedi.cz/img/a­vatars/user/cze/3896­9.jpg?1446814­573 , vedle ní zvadlo i psisko baskervillské! 😉 😁 😁

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zjentek Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Výmarský ohař

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Výmarský ohař

Nedá se to takto zevšeobecnit.Každý pes má jinou povahu,měli jsme dvě bíglice a každá byla jiná.
Hodně taky záleží na výchově a výcviku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Aliene uštěkal jsem si bránici ale jo, jinak máš pravdu, souhlasím! (; D; D;

Avatar uživatele
Marty Koller

Drap: mě jiná možnost nezajímá já se ptám na tohle. Sám jsi otravný a mizerný

Avatar uživatele
Alesh

Tvl, to se zas místní chytráci předvedli… Jak chybí jiná možnost? Prostě dal na výběr ze čtyř plemen a ptá se, které z nich je nejnebezpečnější. Tak jaká jiná možnost, chytrolíni?
Jasný, že chování psa určuje mj, výchova, ale tak jde o možné následky. Jako je možné, že nejvíc lidí pokoušou nějací malí smetáci, jako je třeba jezevčík. Ale co je na tom nebezpečného, oproti třeba pokousání pitbullem, to fakt nevím. Nejde o četnost, jde o nebezpečnost útoku, pokud nastane. Kapišto?

Avatar uživatele
zjentek

😂😂😂

🙏🙏🙏🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Avatar uživatele
aliendrone

Alesh>>> Hmmm, taxnámto nandal, jací jsme všichni blbci. A teď si proveď věcnou analýzu svého příspěvku, jsem zvědavý, k čemu dospěješ, muehehehe! 😁

Avatar uživatele
Mravenec

Souhlasím s Drapem a Zjentkem. Přesně tak. Není lepší POHLED (pokud se povede ji spatřit) než na “agresivní” čivavu.

Avatar uživatele
jáára

Se ti zakousne do kotníku ani nevíš jak.

Nový příspěvek