Který z níže uvedených motocyklů podle motorkářského slangu patří mezi „žáby“? A)Yamaha YZF-R1 B)Kawasaki ZX-10R C)Suzuki GSX1300R
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5853 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Já myslím,že pokud tu tato otázka už jednou padla,není až tak složité se jí pokusit vyhledat. Vlastně vůbec o nic nejde,jen si to zadáte do vyhledavače o ona Vám odpověď vyjede. Překvapujeme,že se najde ještě někdo,kdo Vám na to odpovídá…
| 0 Nominace Nahlásit |
Tato otázka tu už jednou byla podána zde vám zasílám odpovědi.
Je to za b Kawasaki ZX-10R C
Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/prosim-vas-nevi-te-nekdo-neco-o-motociklech
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5282 | |
| Kepler | 2867 | |
| Drap | 2735 | |
| quentos | 1816 | |
| mosoj | 1594 | |
| led | 1401 | |
| marci1 | 1381 | |
| aliendrone | 1230 | |
| elkon | 1184 | |
| zjentek | 1176 |
| Astronomie |
| Fyzika |
| Jazyky |
| Matematika |
| Sociální vědy |
| Technické vědy |
| Ostatní věda |