misus

prosim vás nevi te někdo něco o motociklech?

Který z níže uvedených motocyklů podle motorkářského slangu patří mezi „žáby“?
Yamaha YZF-R1
Kawasaki ZX-10R
Suzuki GSX1300R

Nejlepší odpověď
kropitko

ještě jsem se s tím názvem nesetkala,ale asi by to mohla být ta Kawasaki,firemní barvy jsou zelené,tak možná proto..

Další odpovědi
annas

Zelená žába se nazývá motocykl Kawasaki ZX-10R z roku 2001.

mojitek

(motocYklech..)
Dominantni barvou u Kawasaki je zelena,tak proto.Jinak vseobecne vsechny japonske motorky jsou nazyvany „rejže“ .

kropitko

Annas,já Vám už několikrát psala,že máme hodně společného,zase jsme se trefili do stejné odpovědi zároveň,bohužel bodík Vám nedám,jelikož už zase nemám,tak zítra…

annas

Taky jsem si to říkala. Někdy záleží na vteřince. Ale našla jsem i zdroj, jenže pak omylem stránku zavřela. Vy se vyznáte v motorkách a autech, já jsem musela žábu hledat.